Jesteśmy firmą doradczą, która specjalizuje się w outsourcingu usług technologicznych oraz rekrutacjach IT i rekrutacjach SAP.

Działamy na rynku od 5 lat, a nasz zespół ma kilkunastoletnie doświadczenie w dostarczaniu pracowników firmom w Polsce i na świecie.

Założyciele firmy pracowali w największych brytyjskich agencjach rekrutacyjnych i to właśnie z tego rynku czerpiemy najlepsze inspiracje w obsłudze kandydatów i klientów.

Specjalistyczna agencja?

Dla nas oznacza to, że szyjemy rozwiązania na miarę i do każdego klienta i kandydata podchodzimy indywidualnie.

Kilka ważnych faktów o naszym doświadczeniu:

 • 3000+ procesów rekrutacyjnych IT sfinalizowanych z sukcesem
 • 400+ rekrutacji na etat i w modelu body leasing w ciągu ostatnich 5 lat
 • 3 zespoły złożone z wyspecjalizowanych rekruterów skupiających się wyłącznie na rekrutacjach IT w specjalistycznych wertykalach
 • dostawca dla największych na świecie klientów końcowych Global Fortune 500 z branż: FMCG, produkcyjnej, nowych technologii, energetycznej, biotechnologicznej, motoryzacyjnej oraz firm konsultingowych BIG4 oraz producentów oprogramowania
 • 100 tys. unikatowych kandydatów w bazie, używamy jednego z najlepszych systemów CRM/ATS na świecie, dodatkowych narzędzi dla każdego rekrutera, mamy dostęp do czołowych portali ogłoszeniowych i społecznościowych w kraju i za granicą
 • prędkość działania – kontraktor dostarczony w 24-48 godzin, specjalista IT na umowę o pracę w 5-7 dni roboczych
 • „not sell and forget attitude” – sprawdzenie referencji kandydatów, zarządzanie ofertą, informacja zwrotna, onboarding, opieka nad kandydatem i klientem przez cały okres współpracy
 • jakość – najwyższa jakość kandydatów dzięki opracowanej metodzie weryfikowania kandydatów i potrzeb klientów, tylko zweryfikowani kandydaci, referencje, „security checks”, opieka posprzedażowa
 • cena – znajomość specyfiki rynku, lokalnych stawek
 • budowanie marki – rekrutując dla Klienta, promujemy jego firmę i markę

Nasze wartości

jako partnera biznesowego i pracodawcy

Wewnątrz naszej firmy i we współpracy z Klientami kierujemy się wartościami,
w które wierzymy.

Pozwalają nam one zachować naszą tożsamość, być
świetnym pracodawcą i dostawcą usług.

Sprawdź czym kierujemy się w naszej pracy. Ciekawe,
czy mamy podobne podejście!?

JESTEŚMY OTWARCI
 • mamy swoje zdanie i szanujemy zdanie innych
 • przyjmujemy i dajemy feedback
 • mówimy prawdę, niezależnie od okoliczności
 • nie zamiatamy pod dywan
 • ubieramy się tak jak nam wygodnie
JESTEŚMY FAIR
 • traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani
 • nie oceniamy
 • pytamy, nie zakładamy
 • potrafimy docenić, mówimy: dziękuję
 • umiemy przyznać się do błędu i powiedzieć: przepraszam
JESTEŚMY
EKSPERTAMI
 • ciągle poszerzamy wiedzę
 • dzielimy się nią z kolegami
 • …i z klientami (edukujemy rynek)
 • doradzamy klientom najlepsze dla nich rozwiązania
 • szanujemy naszą konkurencję i uczymy się od niej
JESTEŚMY
ODPOWIEDZIALNI
 • dotrzymujemy danego słowa
 • nie obiecujemy więcej, niż możemy dać
 • mamy na uwadze konsekwencje swoich działań i decyzji
GRAMY NA WYNIK
 • jesteśmy systematyczni
 • siejemy dziś, by zebrać jutro
 • jesteśmy wytrwali, bo nie zawsze udaje się za pierwszym razem 🙂
 • szukamy rozwiązań, nie problemów
 • udzielamy wsparcia zespołowi i nie boimy się prosić o nie.

jak działamy?

dopasowanie to jest coś na co zwracamy szczególną uwagę

jesteś Klientem?

Zrobimy wszystko, aby nasi kandydaci nie tylko świetnie pasowali do Twoich projektów, ale zadbamy też o to, by spełnili wszystkie Twoje wymogi kompetencyjne. W kandydatach, których Ci zaoferujemy ważny jest dla nas nie tylko talent, stawiamy też na cechy miękkie, takie, które pozwolą odnaleźć się kandydatom w Twojej firmie.

jesteś Kandydatem lub Kandydatką?

Pomożemy Ci znaleźć pracę, która pomoże Ci się rozwijać i żyć po swojemu. Zadbamy o cały proces kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Zależy nam, aby oszczędzać Twój czas. Nasi rekruterzy poprowadzą Cię przez cały proces i na bieżąco będą informować Cię o jego przebiegu.

Specjalizujemy się obszarze IT i SAP a nasza praca jest czymś co naprawdę lubimy. Chcemy być coraz lepszymi, bez przerwy się uczymy, by podnosić standardy naszej pracy z Tobą.

Właśnie dlatego bardzo inwestujemy w badania i analizy rynku, regularnie się szkolimy, bierzemy udział w konferencjach i warsztatach.

dlaczego my?

podejście

Posiadamy Szeroki wachlarz projektów w ramach Outsourcingu usług IT, a dzięki naszej wiedzy technicznej i wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy świadomi jakie umiejętności oraz stopień zaangażowania danego specjalisty wymagane są w konkretnej fazie projektu.

Z naszym wsparciem zatrudnisz dokładnie takie osoby, jakich w danym momencie potrzebujesz do wykonania działania lub trafisz do projektu, który pozwoli Ci się rozwijać i żyć po swojemu w czasie wolnym od pracy.

elastyczne modele współpracy

Zatrudniamy specjalistów w ramach różnych modeli współpracy, takich jak: Body Leasing, Usługi Zarządzane (Managed Services), Rekrutacja pracowników stałych czy Organizowanie całych zespołów (Team Leasing).

Rekrutujemy dla firm różnych rozmiarów w różnych branżach – od FMCG, przez firmy produkcyjne, farmaceutyczne do firm motoryzacyjnych.

relacje

Stawiamy na trwałe relacje. Jesteśmy w stałym kontakcie z kandydatami, aktualizując na bieżąco ich status i badając ich zadowolenie z aktualnych projektów. Dzięki bliskiemu, stałemu kontaktowi wiemy nie tylko w którym kierunku chcą się dalej rozwijać, ale także jakie plany zawodowe i prywatne mają w swoim życiu. To pozwala nam być lepszymi doradcami i pomagać im osiągać sukcesy.

Firmom, które z nami współpracują dajemy gwarancję zrozumienia branży i potrzeb przy każdym projekcie IT i SAP. Dowozimy, budujemy trwałą więź z klientem, tak aby miał w nas partnera i doradcę w nawet najtrudniejszych, rekrutacyjnych sytuacjach.

indywidualność i wiedza

Nasi rekruterzy posiadają wiedzę techniczną z obszaru, którym się zajmują. Dzięki temu zarówno z kandydatami, jak i klientami rozmawiamy językiem ich potrzeb, które doskonale umiemy rozpoznać i zrozumieć.

Szukamy rozwiązań, do każdego projektu i partnera podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Twoim sukcesie i dobrych doświadczeniach. Kiedy znowu będziesz szukać zmian, projektów czy kandydatów, chcemy być pierwszymi, z którymi się skontaktujesz.

zespół

Anna
Szczepowska

Mariusz
Bąk

Karol
Cieślukowski

Dorota
Andrzejewska

Marcin
Szewczuk


Agata
Paliwoda

Viachaslau
Papou

Mateusz
Radecki

Kinga
Nawrocka

Anna
Jaglińska-Prawdzik

Maja
Wojciechowska

Katarzyna
Jędrzejczak

Aleksandra
Figarska

Karolina
Matulka

Karolina
Struzik

Anna
Czajka

Łukasz
Branowski

Magdalena
Auguścik

Gabriela
Steć


Julia
Adamczyk

Ewelina
Kędzierska

Anna
Olborska

Marek
Janicki

Anna Szczepowska

CEO

kom.: +48 537 503  307

e-mail: anna.szczepowska@awareson.com

Specjalizacja

Jestem założycielką i współwłaścicielką Awareson. Odpowiadam za prowadzenie firmy oraz strategię jej rozwoju.

Tworzenie firmy daje mi mnóstwo satysfakcji i jest moją ogromną pasją. Chcę, by ludziom dobrze pracowało się w Awareson, by klienci otrzymywali najwyższą jakość usług wg najlepszych standardów. Jestem nastawiona na rezultat. Kocham moją pracę!

Mariusz Bąk

Business Development

kom.: +48 537 503 705

e-mail: mariusz.bak@awareson.com

Specjalizacja

Jestem założycielem i współwłaścicielem Awareson. Odpowiadam za rozwój firmy i nowe możliwości biznesowe. Uczę konsultantów 360° sprzedaży usług headhunterskich i zdobywania nowych Klientów.

Jestem skrupulatny. Lubię znać wszystkie możliwe rozwiązania i ich konsekwencje. Można na mnie polegać.

Karol Cieślukowski

Operations Manager

kom.: +48 606 459 753

e-mail: karol.cieslukowski@awareson.com

Specjalizacja

Zarządzam firmą od strony operacyjnej i administracyjnej. Zajmuję się obszarem finansowym oraz wspieram projekty sprzedażowe.

Lubię usprawniać! Uszczęśliwia mnie szukanie rozwiązań dla nawet najbardziej zawiłych i skomplikowanych zadań i procesów.

Dorota Andrzejewska

Business Manager

kom.: +48 606 848 824

e-mail: dorota.andrzejewska@awareson.com

Specjalizacja

Zarządzam zespołem konsultantów i odpowiadam za sprzedaż.  Ustalam cele, wspieram rekruterów w bieżącej pracy, rozbudowuję zespół, wdrażam i motywuję. Pomagam w negocjacjach z Klientami i Kandydatami.

Motywuje mnie praca zespołowa. Lubię ludzi. Opowiadam suchary.

Marcin Szewczuk

Head of Growth

kom.: +48 504 433 651

e-mail: marcin.szewczuk@awareson.com

Specjalizacja

Kreuję i rozwijam rozwiązania dla firm IT w Polsce i na świecie. Od ponad 10 lat organizuje przedsięwzięcia i procesy IT – od oceny ich potencjału, przez planowanie budżetu, po szczegóły realizacji. W Awareson odpowiadam za dział jakościowych projektów outsourcingowych IT oraz rozwój firmy.

Motywują mnie efekty pracy, mojej własnej i mojego zespołu. Jestem wizjonerem skupionym na działaniu. Łatwo nawiązuję nowe relacje biznesowe, bo rozumiem potrzeby klientów i wiem, jak sprawić, żeby ich projekty zakończyły się sukcesem.

Agata Paliwoda

Key Account Manager

kom.:+48 539 029 201

e-mail:agata.paliwoda@awareson.com

 

Specjalizacja

Odpowiadam za nowe produkty i usługi IT – w tym SAP – dla międzynarodowych klientów. Mam ponad 8 lat doświadczenia we wpieraniu biznesu w obszarze nowych technologii. Buduję trwałe relacje z klientami, oparte na przemyślanej strategii wspierania ich biznesu. Pomagam firmom osiągać ich cele w obszarze nowych technologii. Pracuję przy wieloetapowych projektach, szybko adaptuje się do zmian – nie traktuje ich jako bariery, tylko jak ewolucję. Nie chodzę na skróty.

Motywuje mnie trójstronny sukces: klienta, kandydata oraz mój własny.

 

Viachaslau Papou

Key Account Manager

kom.: +48 532 919 332

e-mail: viachaslau.papou@awareson.com

 

Specjalizacja

Buduję silne i długotrwałe relacje z naszymi partnerami. Dostarczam im szyte na miarę rozwiązania, które pozwalają im osiągnąć sukces w biznesie.

Lubię poznawać nowe technologie, zwłaszcza te związane z rynkiem IT. Ta wiedza pozwala mi na lepsze dopasowanie oferty do wymogów klienta. Dzięki mojemu drugiemu motywatorowi, czyli skutecznej komunikacji, precyzyjniej trafiam w jego oczekiwania.

Mateusz Radecki

Key Account Manager

kom.: +48 539 029 897

e-mail: mateusz.radecki@awareson.com

Specjalizacja

Zajmuję się profesjonalną obsługą kluczowych klientów Awareson. Buduję i utrzymuję relacje z najważniejszymi kontrahentami. Kreuję wizerunek firmy, dzięki wysokiej jakości obsłudze klienta.

W pracy motywuje mnie możliwość rozwoju, zdobywanie nowych umiejętności. Bardzo ważny jest dla mnie work-life balance. Hobbistycznie koduję w Javie i interesuję się cyberbezpieczeństwem.

Kinga Nawrocka

Junior Key Account Manager

kom.: +48 532 919 135

e-mail: kinga.nawrocka@awareson.com

Specjalizacja

Odpowiadam za współpracę z klientami: nawiązywanie nowych relacji oraz stałą współpracę. Cenię sobie szczere i oparte na zaufaniu relacje, dlatego też staram się takie budować. Konsekwentnie realizuję założone cele, bo przecież sukcesy smakują najlepiej.

Lubię kontakt z ludźmi, nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji. Uważam, że ważny jest rozwój i możliwość podnoszenia własnych kompetencji.

Anna Jaglińska-Prawdzik

Communications Manager

kom.: +48 532 605 820

e-mail: anna.jaglinska@awareson.com

Specjalizacja

Opowiadam historię naszej firmy. Jestem odpowiedzialna za wizerunek Awareson m.in. PR, marketing, employer branding i media społecznościowe. Sprawiam, że ludzie dowiadują się o naszych arcyciekawych projektach.

Sprawia mi radość, kiedy dzięki mojej pracy ludzie odkrywają swoje nowe talenty i ryzykują, żeby się rozwijać.

Maja Wojciechowska

HR Business Partner

kom: +48 539 600 903

e-mail: maja.wojciechowska@awareson.com

Specjalizacja

Pracuję z ludźmi i dbam żeby czuli się u nas jak najlepiej. Zarządzam rekrutacją wewnętrzną, onboardingiem, benefitami i dbam o dobrą atmosferę.

Energii do pracy dodaje mi odpowiednia muzyka i śmiech w biurze.

Katarzyna Jędrzejczak

Business Administration Manager

kom.: +48 608 285 245

e-mail: katarzyna.jedrzejczak@awareson.com

Specjalizacja

Opiekuję się biurem i współpracownikami tak, aby nie przejmowali się sprawami doczesnymi, tylko mogli skupić się na swojej pracy w miłej atmosferze i otoczeniu.

Satysfakcję przynosi mi kończenie problematycznych i przedłużających się zadań. Najlepiej sprawdzam się w sytuacjach, w których mam ciszę, komplet danych i mogę robić swoje od początku do końca, bez przerywania. Lubię tabelki.

Aleksandra Figarska

Team Leader - SAP & Software Development Recruitment

kom.: +48 662 267 077

e-mail: aleksandra.figarska@awareson.com

Specjalizacja

Kieruję zespołem rekruterów 180 w Awareson specjalizującym się w rekrutacjach kontraktowych dla globalnych koncernów i międzynawowych firm m.in. z branż IT, finansowej, telekomunikacyjnej, consultingowej, FMCG, farmaceutycznej i e-commerce.  Osobiście specjalizuję się w rekrutacjach SAP. Przez większość kariery byłam rekruterem 360 więc doskonale rozumiem potrzeby klientów, co pomaga skutecznie dopasowywać kandydatów do firm.

Satysfakcję daje mi „dopinanie” procesów rekrutacyjnych, zadowolenie Kandydatów oraz Klientów i realizowanie trudnych projektów. Przykładam wagę do wysokiej jakości całego procesu. Wspieram, dzielę się wiedzą i doświadczeniem z mniej doświadczonymi koleżankami i kolegami z zespołu.

Karolina Matulka

Associate Business Consultant - SAP Recruitment

kom.: +48 728 378 859

e-mail: karolina.matulka@awareson.com

Specjalizacja

Jestem konsultantką 360 – zajmuję się rekrutacją od strony Kandydata i Klienta. Specjalizuje się w zatrudnianiu specjalistów SAP – głównie na etaty, choć mam też bogate doświadczenie w rekrutacjach kontraktorów, o których wciąż dbam.

Traktuję swój zawód jako pewnego rodzaju misję. Uważam, że dobra praca to ważny element życia i cieszę się, że pomagam ludziom w budowaniu ich kariery. Lubię też obcować z biznesem, a na co dzień mam możliwość współpracy z ciekawymi, rozwijającymi się, często globalnymi firmami. Najbardziej motywuje mnie, kiedy znajduję dobrych  Kandydatów na niszowe stanowiska, a wszystkie strony procesu rekrutacji są zadowolone.

Karolina Struzik

Senior Business Consultant - SAP Recruitment

kom.: +48 787 027 106

e-mail: karolina.struzik@awareson.com

Specjalizacja

Odpowiadam za rekrutację specjalistów SAP – zatrudnienie na stałe i kontrakty. Przykładam ogromną wagę do jakości mojej pracy, zarówno w pozyskiwaniu nowych Klientów, jak i rekrutacji.  Lubię szybko i skutecznie domykać sprawy, nad którymi pracuję.

Mam satysfakcję, kiedy obie strony – Klient i Kandydat – są tak samo zadowoleni. Uwielbiam codzienny kontakt z ludźmi.

Anna Czajka

Business Consultant - SAP Recruitment 360

kom: +48 881 084 102

e-mail: anna.czajka@awareson.com

Specjalizacja

Jestem konsultantką 360 w obszarze SAP. Pomagam kandydatom znaleźć idealnie dopasowaną ofertę, a klientom – najlepszych pracowników.

Lubię poznawać ludzi i ich historie. Największą radość czuję, kiedy dzięki mojej pracy te historie znajdują szczęśliwe zakończenie.

Łukasz Branowski

Associate Business Consultant – SAP Recruitment

kom: +48 692 128 323

e-mail: lukasz.branowski@awareson.com

Specjalizacja

Specjalizuję się w rekrutacjach stałych z obszaru SAP. Szerokie doświadczenie w sprzedaży nauczyło mnie badania potrzeb klientów, a także rozwiązywania ich problemów. Dzięki temu jestem w stanie kompleksowo zapewnić wsparcie zarówno klientom jak i kandydatom.

Prywatnie jestem fanem karaoke oraz wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych. W wolnych chwilach gram na gitarze i ukulele.

Magdalena Auguścik

Senior Business Consultant - Software Development Recruitment

kom.: +48 662 267 121

e-mail: magdalena.auguscik@awareson.com

Specjalizacja

Jestem odpowiedzialna za samodzielną i kompleksową realizację projektów (end-to-end) z obszaru IT w modelu 360°. Dbam o odpowiednią jakość procesu rekrutacyjnego, rozbudowuję portfolio nowych Klientów oraz poszerzam pracę z aktualnymi Klientami.

W tym rodzaju pracy nie uznaje się statusu quo i to mi się podoba. Trzeba słuchać, podejmować dialog i być ciekawskim. Największą satysfakcję sprawia mi dobre słowo od Kandydatów i Klientów oraz to, że jesteśmy w partnerskim kontakcie dłużej, niż tylko „na chwilę”.

Gabriela Steć

Principal Business Consultant - 180 Recruitment

tel.: +48 600 530 122

e-mail: gabriela.stec@awareson.com

Specjalizacja

Specjalizuję się w rekrutacjach w obszarze software development, szczególnie językach Java, React czy Angular. Mam na koncie setki udanych rekrutacji i ponad 6 lat doświadczenia, które zapewnia mi wysoką skuteczność, a moim kandydatom satysfakcję z dobranej im pracy.

Przez większość kariery byłam rekruterem 360 (cały proces rekrutacji po stronie klienta oraz kandydata). Doskonale rozumiem oczekiwania pracodawców, ale to praca z kandydatami daje mi największą satysfakcję i to na niej postanowiłam się skoncentrować. W pracy rekrutera lubię jej dynamikę oraz kontakt z ludźmi. Dobieram kandydatom takie oferty, które pozwalają im się rozwijać.

Julia Adamczyk

Business Consultant - IT Recruitment 180

kom. +48 787 027 102

e-mail: julia.adamczyk@awareson.com

Specjalizacja

Zajmuję się rekrutacjami kontraktowymi. Dotąd specjalizowałam się w rekrutacjach w obszarze software development, ale rozwijam się też w rekrutacjach konsultantów SAP.

Lubię rozmawiać z ludźmi, budować długotrwałe relacje. Staram się skutecznie diagnozować motywacje kandydatów, żeby na tej podstawie doradzić im w wyborze kontraktu, który spełni ich oczekiwania.  Zależy mi, żeby być partnerem dla kandydata na każdym etapie procesu rekrutacyjnego – w tym pomóc mu w pokazaniu się od najlepszej strony oraz udzielić konstruktywnego feedbacku.

Motywuje mnie kiedy dobry kandydat trafia do dobrego projektu, a nowa praca daje mu satysfakcję.

Ewelina Kędzierska

Business Consultant - IT Recruitment 180

kom.: +48 539 601 293

e-mail: ewelina.kedzierska@awareson.com

Specjalizacja

Pomagam klientom znaleźć perełki na rynku pracy a kandydatom wymarzonego pracodawcę. Specjalizuję się w rekrutacjach w obszarze software development.

Do pracy motywuje mnie rozwój osobisty, możliwość zdobycia cennego doświadczenia a także zdobycia nowych umiejętności. Od zawsze wiedziałam, że chce aby moja praca była związana z pomocą innym i uważam, że praca w rekrutacji taka właśnie jest.

Anna Olborska

Associate Business Consultant - IT Recruitment 180

kom: +48 882 550 530

e-mail: anna.olborska@awareson.com

 

Specjalizacja

Jestem częścią zespołu rekrutacji kontraktowych, w którym specjalizuję się w obszarze software development. Dbam kompleksowo o kandydatów – od badania ich motywacji, przeprowadzenie przez proces rekrutacyjny, po ułatwienie startu w nowym kontrakcie i w wsparcie w trakcie w jego trwania. Studiuję psychologię i bardzo dbam o długofalowe relacje z kandydatami.

Motywują mnie efekty mojej pracy – fakt, że pomagam ludziom poprawić jakość ich życia przez wspieranie ich rozwoju zawodowego oraz poprawę sytuacji finansowej.

Marek Janicki

Digital Marketing Expert

kom: +48 881 094 412

e-mail: marek.janicki@awareson.com

Specjalizacja

Opiekuję się stroną internetową. Dbam o jej widoczność w naturalnych wynikach wyszukiwania. Prowadzę płatne kampanie reklamowe w Internecie. Zajmuję się wysyłką newsletterów.

Motywuje mnie odpowiednie dobranie kanałów ruchu, tak, żeby jego jakość była możliwie najwyższa, a efekty satysfakcjonujące.