Jesteśmy firmą doradczą, która specjalizuje się w rekrutacjach IT i SAP oraz firmą outsourcingową dla rozwiązań IT.

Działamy na rynku od 5 lat, a nasz zespół ma kilkunastoletnie doświadczenie w dostarczaniu pracowników firmom w Polsce i na świecie.

Założyciele firmy pracowali w największych brytyjskich agencjach rekrutacyjnych i to właśnie z tego rynku czerpiemy najlepsze inspiracje w obsłudze kandydatów i klientów.

Specjalistyczna agencja?

Dla nas oznacza to, że szyjemy rozwiązania na miarę i do każdego klienta i kandydata podchodzimy indywidualnie.

Kilka ważnych faktów o naszym doświadczeniu:

 • 3000+ procesów rekrutacyjnych IT sfinalizowanych z sukcesem
 • 400+ rekrutacji na etat i w modelu body leasing w ciągu ostatnich 5 lat
 • 3 zespoły złożone z wyspecjalizowanych rekruterów skupiających się wyłącznie na rekrutacjach IT w specjalistycznych wertykalach
 • dostawca dla największych na świecie klientów końcowych Global Fortune 500 z branż: FMCG, produkcyjnej, nowych technologii, energetycznej, biotechnologicznej, motoryzacyjnej oraz firm konsultingowych BIG4 oraz producentów oprogramowania
 • 100 tys. unikatowych kandydatów w bazie, używamy jednego z najlepszych systemów CRM/ATS na świecie, dodatkowych narzędzi dla każdego rekrutera, mamy dostęp do czołowych portali ogłoszeniowych i społecznościowych w kraju i za granicą
 • prędkość działania – kontraktor dostarczony w 24-48 godzin, specjalista IT na umowę o pracę w 5-7 dni roboczych
 • „not sell and forget attitude” – sprawdzenie referencji kandydatów, zarządzanie ofertą, informacja zwrotna, onboarding, opieka nad kandydatem i klientem przez cały okres współpracy
 • jakość – najwyższa jakość kandydatów dzięki opracowanej metodzie weryfikowania kandydatów i potrzeb klientów, tylko zweryfikowani kandydaci, referencje, „security checks”, opieka posprzedażowa
 • cena – znajomość specyfiki rynku, lokalnych stawek
 • budowanie marki – rekrutując dla Klienta, promujemy jego firmę i markę

Nasze wartości

jako partnera biznesowego i pracodawcy

Wewnątrz naszej firmy i we współpracy z Klientami kierujemy się wartościami,
w które wierzymy.

Pozwalają nam one zachować naszą tożsamość, być
świetnym pracodawcą i dostawcą usług.

Sprawdź czym kierujemy się w naszej pracy. Ciekawe,
czy mamy podobne podejście!?

JESTEŚMY OTWARCI
 • mamy swoje zdanie i szanujemy zdanie innych
 • przyjmujemy i dajemy feedback
 • mówimy prawdę, niezależnie od okoliczności
 • nie zamiatamy pod dywan
 • ubieramy się tak jak nam wygodnie
JESTEŚMY FAIR
 • traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani
 • nie oceniamy
 • pytamy, nie zakładamy
 • potrafimy docenić, mówimy: dziękuję
 • umiemy przyznać się do błędu i powiedzieć: przepraszam
JESTEŚMY
EKSPERTAMI
 • ciągle poszerzamy wiedzę
 • dzielimy się nią z kolegami
 • …i z klientami (edukujemy rynek)
 • doradzamy klientom najlepsze dla nich rozwiązania
 • szanujemy naszą konkurencję i uczymy się od niej
JESTEŚMY
ODPOWIEDZIALNI
 • dotrzymujemy danego słowa
 • nie obiecujemy więcej, niż możemy dać
 • mamy na uwadze konsekwencje swoich działań i decyzji
GRAMY NA WYNIK
 • jesteśmy systematyczni
 • siejemy dziś, by zebrać jutro
 • jesteśmy wytrwali, bo nie zawsze udaje się za pierwszym razem 🙂
 • szukamy rozwiązań, nie problemów
 • udzielamy wsparcia zespołowi i nie boimy się prosić o nie.

jak działamy?

dopasowanie to jest coś na co zwracamy szczególną uwagę

jesteś Klientem?

Zrobimy wszystko, aby nasi kandydaci nie tylko świetnie pasowali do Twoich projektów, ale zadbamy też o to, by spełnili wszystkie Twoje wymogi kompetencyjne. W kandydatach, których Ci zaoferujemy ważny jest dla nas nie tylko talent, stawiamy też na cechy miękkie, takie, które pozwolą odnaleźć się kandydatom w Twojej firmie.

jesteś Kandydatem lub Kandydatką?

Pomożemy Ci znaleźć pracę, która pomoże Ci się rozwijać i żyć po swojemu. Zadbamy o cały proces kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Zależy nam, aby oszczędzać Twój czas. Nasi rekruterzy poprowadzą Cię przez cały proces i na bieżąco będą informować Cię o jego przebiegu.

Specjalizujemy się obszarze IT i SAP a nasza praca jest czymś co naprawdę lubimy. Chcemy być coraz lepszymi, bez przerwy się uczymy, by podnosić standardy naszej pracy z Tobą.

Właśnie dlatego bardzo inwestujemy w badania i analizy rynku, regularnie się szkolimy, bierzemy udział w konferencjach i warsztatach.

dlaczego my?

podejście

Posiadamy Szeroki wachlarz projektów w ramach Outsourcingu usług IT, a dzięki naszej wiedzy technicznej i wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy świadomi jakie umiejętności oraz stopień zaangażowania danego specjalisty wymagane są w konkretnej fazie projektu.

Z naszym wsparciem zatrudnisz dokładnie takie osoby, jakich w danym momencie potrzebujesz do wykonania działania lub trafisz do projektu, który pozwoli Ci się rozwijać i żyć po swojemu w czasie wolnym od pracy.

elastyczne modele współpracy

Zatrudniamy specjalistów w ramach różnych modeli współpracy, takich jak: Body Leasing, Usługi Zarządzane (Managed Services), Rekrutacja pracowników stałych czy Organizowanie całych zespołów (Team Leasing).

Rekrutujemy dla firm różnych rozmiarów w różnych branżach – od FMCG, przez firmy produkcyjne, farmaceutyczne do firm motoryzacyjnych.

relacje

Stawiamy na trwałe relacje. Jesteśmy w stałym kontakcie z kandydatami, aktualizując na bieżąco ich status i badając ich zadowolenie z aktualnych projektów. Dzięki bliskiemu, stałemu kontaktowi wiemy nie tylko w którym kierunku chcą się dalej rozwijać, ale także jakie plany zawodowe i prywatne mają w swoim życiu. To pozwala nam być lepszymi doradcami i pomagać im osiągać sukcesy.

Firmom, które z nami współpracują dajemy gwarancję zrozumienia branży i potrzeb przy każdym projekcie IT i SAP. Dowozimy, budujemy trwałą więź z klientem, tak aby miał w nas partnera i doradcę w nawet najtrudniejszych, rekrutacyjnych sytuacjach.

indywidualność i wiedza

Nasi rekruterzy posiadają wiedzę techniczną z obszaru, którym się zajmują. Dzięki temu zarówno z kandydatami, jak i klientami rozmawiamy językiem ich potrzeb, które doskonale umiemy rozpoznać i zrozumieć.

Szukamy rozwiązań, do każdego projektu i partnera podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Twoim sukcesie i dobrych doświadczeniach. Kiedy znowu będziesz szukać zmian, projektów czy kandydatów, chcemy być pierwszymi, z którymi się skontaktujesz.

zespół

Anna
Szczepowska

Mariusz
Bąk

Karol
Cieślukowski

Dorota
Andrzejewska

Marcin
Szewczuk


Anna
Jaglińska-Prawdzik

Katarzyna
Jędrzejczak

Dominik
Buśkiewicz

Aleksandra
Figarska

Andżelika
Dittrich

Aleksandra
Malinowska

Karolina
Matulka

Karolina
Struzik

Magdalena
Auguścik

Paulina
Stodólska

Gabriela
Steć


Julia
Adamczyk

Anna Szczepowska

CEO

kom.: +48 537 503  307

e-mail: anna.szczepowska@awareson.com

Specjalizacja

Jestem założycielką i współwłaścicielką Awareson. Odpowiadam za prowadzenie firmy oraz strategię jej rozwoju.

Tworzenie firmy daje mi mnóstwo satysfakcji i jest moją ogromną pasją. Chcę, by ludziom dobrze pracowało się w Awareson, by klienci otrzymywali najwyższą jakość usług wg najlepszych standardów. Jestem nastawiona na rezultat. Kocham moją pracę!

Mariusz Bąk

Business Development

kom.: +48 537 503 705

e-mail: mariusz.bak@awareson.com

Specjalizacja

Jestem założycielem i współwłaścicielem Awareson. Odpowiadam za rozwój firmy i nowe możliwości biznesowe. Uczę konsultantów 360° sprzedaży usług headhunterskich i zdobywania nowych Klientów.

Jestem skrupulatny. Lubię znać wszystkie możliwe rozwiązania i ich konsekwencje. Można na mnie polegać.

Karol Cieślukowski

Operations Manager

kom.: +48 606 459 753

e-mail: karol.cieslukowski@awareson.com

Specjalizacja

Zarządzam firmą od strony operacyjnej i administracyjnej. Zajmuję się obszarem finansowym oraz wspieram projekty sprzedażowe.

Lubię usprawniać! Uszczęśliwia mnie szukanie rozwiązań dla nawet najbardziej zawiłych i skomplikowanych zadań i procesów.

Dorota Andrzejewska

Business Manager

kom.: +48 606 848 824

e-mail: dorota.andrzejewska@awareson.com

Specjalizacja

Zarządzam zespołem konsultantów i odpowiadam za sprzedaż.  Ustalam cele, wspieram rekruterów w bieżącej pracy, rozbudowuję zespół, wdrażam i motywuję. Pomagam w negocjacjach z Klientami i Kandydatami.

Motywuje mnie praca zespołowa. Lubię ludzi. Opowiadam suchary.

Marcin Szewczuk

Head of Growth

kom.: +48 504 433 651

e-mail: marcin.szewczuk@awareson.com

Specjalizacja

Kreuję i rozwijam rozwiązania dla firm IT w Polsce i na świecie. Od ponad 10 lat organizuje przedsięwzięcia i procesy IT – od oceny ich potencjału, przez planowanie budżetu, po szczegóły realizacji. W Awareson odpowiadam za dział jakościowych projektów outsourcingowych IT oraz rozwój firmy.

Motywują mnie efekty pracy, mojej własnej i mojego zespołu. Jestem wizjonerem skupionym na działaniu. Łatwo nawiązuję nowe relacje biznesowe, bo rozumiem potrzeby klientów i wiem, jak sprawić, żeby ich projekty zakończyły się sukcesem.

Anna Jaglińska-Prawdzik

Communications Manager

kom.: +48 532 605 820

e-mail: anna.jaglinska@awareson.com

Specjalizacja

Opowiadam historię naszej firmy. Jestem odpowiedzialna za wizerunek Awareson m.in. PR, marketing, employer branding i media społecznościowe. Sprawiam, że ludzie dowiadują się o naszych arcyciekawych projektach.

Sprawia mi radość, kiedy dzięki mojej pracy ludzie odkrywają swoje nowe talenty i ryzykują, żeby się rozwijać.

Katarzyna Jędrzejczak

Business Administration Manager

kom.: +48 608 285 245

e-mail: katarzyna.jedrzejczak@awareson.com

Specjalizacja

Opiekuję się biurem i współpracownikami tak, aby nie przejmowali się sprawami doczesnymi, tylko mogli skupić się na swojej pracy w miłej atmosferze i otoczeniu.

Satysfakcję przynosi mi kończenie problematycznych i przedłużających się zadań. Najlepiej sprawdzam się w sytuacjach, w których mam ciszę, komplet danych i mogę robić swoje od początku do końca, bez przerywania. Lubię tabelki.

Dominik Buśkiewicz

Senior Business Consultant - Software Development Recruitment

kom.: +48 692 128 323

e-mail: dominik.buskiewicz@awareson.com

Specjalizacja

Pomagam dobrym Kandydatom trafić do dobrej pracy. Rekrutuję głównie na kontrakty. Odpowiadam za cały proces: od rozmowy, przez referencje, prezentację, po negocjacje. Znajduję też nowych Klientów.

Największą satysfakcję daje mi dopasowanie wartościowego pracownika do świetnie zarządzanej firmy. Motywują mnie podziękowania od Kandydatów i Klientów.

Aleksandra Figarska

Team Leader - SAP & Software Development Recruitment

kom.: +48 662 267 077

e-mail: aleksandra.figarska@awareson.com

Specjalizacja

Kieruję zespołem rekruterów 180 w Awareson specjalizującym się w rekrutacjach kontraktowych dla globalnych koncernów i międzynawowych firm m.in. z branż IT, finansowej, telekomunikacyjnej, consultingowej, FMCG, farmaceutycznej i e-commerce.  Osobiście specjalizuję się w rekrutacjach SAP. Przez większość kariery byłam rekruterem 360 więc doskonale rozumiem potrzeby klientów, co pomaga skutecznie dopasowywać kandydatów do firm.

Satysfakcję daje mi „dopinanie” procesów rekrutacyjnych, zadowolenie Kandydatów oraz Klientów i realizowanie trudnych projektów. Przykładam wagę do wysokiej jakości całego procesu. Wspieram, dzielę się wiedzą i doświadczeniem z mniej doświadczonymi koleżankami i kolegami z zespołu.

Andżelika Dittrich

Business Consultant

kom.: +48 881 084 102

e-mail: anzelika.dittrich@awareson.com

Specjalizacja

Odpowiadam za rekrutację w obszarze SAP.  Szukam Kandydatów na stanowiska Consultanta, Developera i Key Usera. Znajduję też nowych Klientów.

Największą satysfakcję daje mi realizowanie projektów, które na pierwszy rzut oka wydają się nierealne. Wyzwania napędzają mnie do działania. Lubię rozmawiać z ludźmi, słuchać o ich potrzebach i pomagać w ich spełnianiu.

Aleksandra Malinowska

Business Consultant - Software Development Recruitment

kom.: +48 608 265 245

e-mail: aleksandra.malinowska@awareson.com

Specjalizacja

Jestem konsultantką 360, czyli odpowiadam za cały proces rekrutacyjny – kontakt z Klientami i Kandydatami. Specjalizuję się w rekrutacjach IT.

Motywuje mnie praca z ludźmi. Uwielbiam aktywnie słuchać ludzi i wyczuwać ich potrzeby. Satysfakcję daje mi dobre dopasowywanie Kandydatów i Klientów.  Cieszę się, gdy współpraca nie kończy się na samym skutecznym procesie rekrutacyjnym, ale przeobraża się w długofalową relację.

Karolina Matulka

Associate Business Consultant-SAP Recruitment

kom.: +48 728 378 859

e-mail: karolina.matulka@awareson.com

Specjalizacja

Jestem konsultantką 360 – zajmuję się rekrutacją od strony Kandydata i Klienta. Specjalizuje się w zatrudnianiu specjalistów SAP – głównie na etaty, choć mam też bogate doświadczenie w rekrutacjach kontraktorów, o których wciąż dbam.

Traktuję swój zawód jako pewnego rodzaju misję. Uważam, że dobra praca to ważny element życia i cieszę się, że pomagam ludziom w budowaniu ich kariery. Lubię też obcować z biznesem, a na co dzień mam możliwość współpracy z ciekawymi, rozwijającymi się, często globalnymi firmami. Najbardziej motywuje mnie, kiedy znajduję dobrych  Kandydatów na niszowe stanowiska, a wszystkie strony procesu rekrutacji są zadowolone.

Karolina Struzik

Senior Business Consultant - SAP Recruitment

kom.: +48 787 027 106

e-mail: karolina.struzik@awareson.com

Specjalizacja

Odpowiadam za rekrutację specjalistów SAP – zatrudnienie na stałe i kontrakty. Przykładam ogromną wagę do jakości mojej pracy, zarówno w pozyskiwaniu nowych Klientów, jak i rekrutacji.  Lubię szybko i skutecznie domykać sprawy, nad którymi pracuję.

Mam satysfakcję, kiedy obie strony – Klient i Kandydat – są tak samo zadowoleni. Uwielbiam codzienny kontakt z ludźmi.

Magdalena Auguścik

Senior Business Consultant - Software Development Recruitment

kom.: +48 662 267 121

e-mail: magdalena.auguscik@awareson.com

Specjalizacja

Jestem odpowiedzialna za samodzielną i kompleksową realizację projektów (end-to-end) z obszaru IT w modelu 360°. Dbam o odpowiednią jakość procesu rekrutacyjnego, rozbudowuję portfolio nowych Klientów oraz poszerzam pracę z aktualnymi Klientami.

W tym rodzaju pracy nie uznaje się statusu quo i to mi się podoba. Trzeba słuchać, podejmować dialog i być ciekawskim. Największą satysfakcję sprawia mi dobre słowo od Kandydatów i Klientów oraz to, że jesteśmy w partnerskim kontakcie dłużej, niż tylko „na chwilę”.

Paulina Stodólska

Business Consultant - SAP Recruitment

kom.: +48 692 128 802

e-mail: paulina.stodolska@awareson.com

Specjalizacja

Znajduję kandydatom najlepsze kontrakty SAP/IT u naszych polskich i międzynarodowych klientów. Jestem doświadczoną rekruterką 360 – łączę świetnych specjalistów IT z firmami, które realizują ciekawe projekty w najnowszych technologiach. Specjalizuję się w kontraktach, ale zajmuję się również rekrutacjami na etat.

Gabriela Steć

Principal Business Consultant - 180 Recruitment

tel.: +48 600 530 122

e-mail: gabriela.stec@awareson.com

Specjalizacja

Specjalizuję się w rekrutacjach w obszarze software development, szczególnie językach Java, React czy Angular. Mam na koncie setki udanych rekrutacji i ponad 6 lat doświadczenia, które zapewnia mi wysoką skuteczność, a moim kandydatom satysfakcję z dobranej im pracy.

Przez większość kariery byłam rekruterem 360 (cały proces rekrutacji po stronie klienta oraz kandydata). Doskonale rozumiem oczekiwania pracodawców, ale to praca z kandydatami daje mi największą satysfakcję i to na niej postanowiłam się skoncentrować. W pracy rekrutera lubię jej dynamikę oraz kontakt z ludźmi. Dobieram kandydatom takie oferty, które pozwalają im się rozwijać.

Julia Adamczyk

Business Consultant - IT Recruitment 180

kom. +48 787 027 102

e-mail: julia.adamczyk@awareson.com

Specjalizacja

Zajmuję się rekrutacjami kontraktowymi. Dotąd specjalizowałam się w rekrutacjach w obszarze software development, ale rozwijam się też w rekrutacjach konsultantów SAP.

Lubię rozmawiać z ludźmi, budować długotrwałe relacje. Staram się skutecznie diagnozować motywacje kandydatów, żeby na tej podstawie doradzić im w wyborze kontraktu, który spełni ich oczekiwania.  Zależy mi, żeby być partnerem dla kandydata na każdym etapie procesu rekrutacyjnego – w tym pomóc mu w pokazaniu się od najlepszej strony oraz udzielić konstruktywnego feedbacku.

Motywuje mnie kiedy dobry kandydat trafia do dobrego projektu, a nowa praca daje mu satysfakcję.