Jesteśmy firmą doradczą, która specjalizuje się w outsourcingu usług technologicznych oraz rekrutacjach IT i rekrutacjach SAP.

Działamy na rynku od 7 lat, a nasz zespół ma kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dla biznesu technologicznego, budowaniu zespołów specjalistów IT i SAP oraz dostarczaniu firmom w Polsce i na świecie nowoczesnych kompetencji.

Założyciele firmy pracowali w największych brytyjskich agencjach rekrutacyjnych i to właśnie z tego rynku czerpiemy najlepsze inspiracje w obsłudze kandydatów i klientów. Obecnie Awareson zatrudnia 120 osób, z doświadczeniem w największych krajowych i międzynarodowych firmach technologicznych, skupiających się przede wszystkim na jakości i szybkości w działaniu.

Specjalistyczna firma doradcza IT/SAP

Dla nas oznacza to, że szyjemy rozwiązania na miarę i do każdego klienta i specjalisty IT/SAP podchodzimy indywidualnie.

Kilka ważnych faktów o naszym doświadczeniu:

 • 150+ projektów z obszaru transformacji cyfrowej, w których braliśmy udział
 • 400+ rekrutacji na etat i w modelu body leasing w ciągu ostatnich 5 lat
 • 4 zespoły doradców biznesowych i konsultantów wyspecjalizowanych w obszarach technologicznych: SAP, Software Development, Cloud Computing, Data Science
 • dostawca dla największych na świecie klientów końcowych Global Fortune 500 z branż: FMCG, produkcyjnej, nowych technologii, energetycznej, biotechnologicznej, motoryzacyjnej oraz firm konsultingowych BIG4 oraz producentów oprogramowania
 • 40 tys. unikatowych kandydatów w bazie
 • prędkość działania – zespół stworzony w 10-20 dni, doświadczony kontraktor przedstawiony do projektu w 24-48 godzin, zweryfikowany specjalista IT/SAP na umowę o pracę zarekomendowany klientowi w 5-7 dni roboczych

Nasze wartości

jako partnera biznesowego i pracodawcy

Wewnątrz naszej firmy i we współpracy z Klientami kierujemy się wartościami,
w które wierzymy.

Pozwalają nam one zachować naszą tożsamość, być
świetnym pracodawcą i dostawcą usług.

Sprawdź czym kierujemy się w naszej pracy. Ciekawe,
czy mamy podobne podejście!?

JESTEŚMY OTWARCI
 • mamy swoje zdanie i szanujemy zdanie innych
 • przyjmujemy i dajemy feedback
 • mówimy prawdę, niezależnie od okoliczności
 • nie zamiatamy pod dywan
 • ubieramy się tak jak nam wygodnie
JESTEŚMY FAIR
 • traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani
 • nie oceniamy
 • pytamy, nie zakładamy
 • potrafimy docenić, mówimy: dziękuję
 • umiemy przyznać się do błędu i powiedzieć: przepraszam
JESTEŚMY
EKSPERTAMI
 • ciągle poszerzamy wiedzę
 • dzielimy się nią z kolegami
 • …i z klientami (edukujemy rynek)
 • doradzamy klientom najlepsze dla nich rozwiązania
 • szanujemy naszą konkurencję i uczymy się od niej
JESTEŚMY
ODPOWIEDZIALNI
 • dotrzymujemy danego słowa
 • nie obiecujemy więcej, niż możemy dać
 • mamy na uwadze konsekwencje swoich działań i decyzji
GRAMY NA WYNIK
 • jesteśmy systematyczni
 • siejemy dziś, by zebrać jutro
 • jesteśmy wytrwali, bo nie zawsze udaje się za pierwszym razem 🙂
 • szukamy rozwiązań, nie problemów
 • udzielamy wsparcia zespołowi i nie boimy się prosić o nie.

jak działamy?

dopasowanie to jest coś na co zwracamy szczególną uwagę

jesteś Klientem?

Zrobimy wszystko, aby nasi kandydaci nie tylko świetnie pasowali do Twoich projektów, ale zadbamy też o to, by spełnili wszystkie Twoje wymogi kompetencyjne. W kandydatach, których Ci zaoferujemy ważny jest dla nas nie tylko talent, stawiamy też na cechy miękkie, takie, które pozwolą odnaleźć się kandydatom w Twojej firmie.

jesteś Kandydatem lub Kandydatką?

Pomożemy Ci znaleźć pracę, która pomoże Ci się rozwijać i żyć po swojemu. Zadbamy o cały proces kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Zależy nam, aby oszczędzać Twój czas. Nasi rekruterzy poprowadzą Cię przez cały proces i na bieżąco będą informować Cię o jego przebiegu.

Specjalizujemy się obszarze IT i SAP a nasza praca jest czymś co naprawdę lubimy. Chcemy być coraz lepszymi, bez przerwy się uczymy, by podnosić standardy naszej pracy z Tobą.

Właśnie dlatego bardzo inwestujemy w badania i analizy rynku, regularnie się szkolimy, bierzemy udział w konferencjach i warsztatach.

dlaczego my?

podejście

Posiadamy szeroki wachlarz projektów w ramach Outsourcingu usług IT, a dzięki naszej wiedzy technicznej i wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy świadomi jakie umiejętności oraz stopień zaangażowania danego specjalisty wymagane są w konkretnej fazie projektu.

Z naszym wsparciem zatrudnisz dokładnie takie osoby, jakich w danym momencie potrzebujesz do wykonania działania lub trafisz do projektu, który pozwoli Ci się rozwijać i żyć po swojemu w czasie wolnym od pracy.

elastyczne modele współpracy

Zatrudniamy specjalistów w ramach różnych modeli współpracy, takich jak: Body Leasing, Usługi Zarządzane (Managed Services), Rekrutacja pracowników stałych czy Organizowanie całych zespołów (Team Leasing).

Rekrutujemy dla firm różnych rozmiarów w różnych branżach – od FMCG, przez firmy produkcyjne, farmaceutyczne do firm motoryzacyjnych.

relacje

Stawiamy na trwałe relacje. Jesteśmy w stałym kontakcie z kandydatami, aktualizując na bieżąco ich status i badając ich zadowolenie z aktualnych projektów. Dzięki bliskiemu, stałemu kontaktowi wiemy nie tylko w którym kierunku chcą się dalej rozwijać, ale także jakie plany zawodowe i prywatne mają w swoim życiu. To pozwala nam być lepszymi doradcami i pomagać im osiągać sukcesy.

Firmom, które z nami współpracują dajemy gwarancję zrozumienia branży i potrzeb przy każdym projekcie IT i SAP. Dowozimy, budujemy trwałą więź z klientem, tak aby miał w nas partnera i doradcę w nawet najtrudniejszych, rekrutacyjnych sytuacjach.

indywidualność i wiedza

Nasi rekruterzy posiadają wiedzę techniczną z obszaru, którym się zajmują. Dzięki temu zarówno z kandydatami, jak i klientami rozmawiamy językiem ich potrzeb, które doskonale umiemy rozpoznać i zrozumieć.

Szukamy rozwiązań, do każdego projektu i partnera podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Twoim sukcesie i dobrych doświadczeniach. Kiedy znowu będziesz szukać zmian, projektów czy kandydatów, chcemy być pierwszymi, z którymi się skontaktujesz.

zespół

Anna
Szczepowska

Mariusz
Bąk

Karol
Cieślukowski

Piotr
Aftewicz

Michał
Wierzbowski

Marta
Prudel-Hankus

Anna
Jaglińska-Prawdzik

Marcin
Szewczuk


Agata
Paliwoda

Mateusz
Radecki

Aneta
Szarow

Anna
Dobosz

Ewelina
Kędzierska

Joanna
Supryk

Magdalena
Rybicka

Julia
Mitiakova

Katarzyna
Jędrzejczak

Karolina
Michalik

Marek
Janicki

Anna Szczepowska

CEO

kom.: +48 537 503  307

e-mail: anna.szczepowska@awareson.com

Specjalizacja

Jestem założycielką i współwłaścicielką Awareson. Odpowiadam za prowadzenie firmy oraz strategię jej rozwoju.

Tworzenie firmy daje mi mnóstwo satysfakcji i jest moją ogromną pasją. Chcę, by ludziom dobrze pracowało się w Awareson, by klienci otrzymywali najwyższą jakość usług wg najlepszych standardów. Jestem nastawiona na rezultat. Kocham moją pracę!

Mariusz Bąk

Business Development

kom.: +48 537 503 705

e-mail: mariusz.bak@awareson.com

Specjalizacja

Jestem założycielem i współwłaścicielem Awareson. Odpowiadam za rozwój firmy i nowe możliwości biznesowe. Uczę konsultantów 360° sprzedaży usług headhunterskich i zdobywania nowych Klientów.

Jestem skrupulatny. Lubię znać wszystkie możliwe rozwiązania i ich konsekwencje. Można na mnie polegać.

Karol Cieślukowski

Chief Operating Officer

kom.: +48 606 459 753

e-mail: karol.cieslukowski@awareson.com

Specjalizacja

Zarządzam firmą od strony operacyjnej i administracyjnej. Zajmuję się obszarem finansowym oraz wspieram projekty sprzedażowe.

Lubię usprawniać! Uszczęśliwia mnie szukanie rozwiązań dla nawet najbardziej zawiłych i skomplikowanych zadań i procesów.

Piotr Aftewicz

Chief Commercial Officer

kom: +48 730 888 846

e-mail: piotr.aftewicz@awareson.com

Specjalizacja

Mam ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami IT, projektami i produktami hi-tech, a technologia i zarządzanie to moje pasje.

Odpowiadam za cały obszar sprzedaży, marketingu, rekrutacji oraz delivery, w modelach outsourcing usług IT, managed services oraz rekrutacji stałych i doradztwa w zakresie HR dla branży technologicznej.

Michał Wierzbowski

Head of SAP Delivery / SAP Solutions Expert / Value Adisor

kom: +48 604 122 012

e-mail: michal.wierzbowski@awareson.com

Specjalizacja

Dbam o jakość przestrzeni komunikacyjnej między rekruterami SAP a klientami firmy. Pomagam w zrozumieniu rozwiązań SAP. Dbam o rozwój organizacji w zakresie nawiązywania relacji z Partnerami. Rozwijam usługi zaawansowane z pogranicza konsultingu SAP a rekrutacji.

Ciągły rozwój przy zachowaniu mojego wrodzonego nonkonformizmu. Szukam rozwiązań niestandardowych i inspiruję do takiej postawy osoby z którymi pracuję.

Marta Prudel-Hankus

Head of Perm

kom: +48 539 604 017

e-mail: marta.prudel@awareson.com

Specjalizacja

Kieruję działem rekrutacji stałych w Awareson nadzorując wszystkie wertykale technologiczne; SAP, Software Development, Security, Business Intelligence & Big Data. Mój zespół pracuje w modelu 360, czyli nadzoruje cały proces rekrutacyjny zarówno pod stronie kandydata jak i klienta. Sama specjalizuję się w rekrutacjach na stanowiska dyrektorskie i managerskie w IT.

Lubię ambitne projekty. Motywuje mnie trójstronny sukces.

Anna Jaglińska-Prawdzik

Head of Marketing

kom.: +48 532 605 820

e-mail: anna.jaglinska@awareson.com

Specjalizacja

Opowiadam historię naszej firmy. Jestem odpowiedzialna za wizerunek Awareson m.in. PR, marketing, employer branding i media społecznościowe. Sprawiam, że ludzie dowiadują się o naszych arcyciekawych projektach.

Sprawia mi radość, kiedy dzięki mojej pracy ludzie odkrywają swoje nowe talenty i ryzykują, żeby się rozwijać.

Marcin Szewczuk

Head of Growth

kom.: +48 504 433 651

e-mail: marcin.szewczuk@awareson.com

Specjalizacja

Kreuję i rozwijam rozwiązania dla firm IT w Polsce i na świecie. Od ponad 10 lat organizuje przedsięwzięcia i procesy IT – od oceny ich potencjału, przez planowanie budżetu, po szczegóły realizacji. W Awareson odpowiadam za dział jakościowych projektów outsourcingowych IT oraz rozwój firmy.

Motywują mnie efekty pracy, mojej własnej i mojego zespołu. Jestem wizjonerem skupionym na działaniu. Łatwo nawiązuję nowe relacje biznesowe, bo rozumiem potrzeby klientów i wiem, jak sprawić, żeby ich projekty zakończyły się sukcesem.

Agata Paliwoda

Senior Key Account Manager

kom.:+48 539 029 201

e-mail:agata.paliwoda@awareson.com

 

Specjalizacja

Odpowiadam za nowe produkty i usługi IT – w tym SAP – dla międzynarodowych klientów. Mam ponad 8 lat doświadczenia we wpieraniu biznesu w obszarze nowych technologii. Buduję trwałe relacje z klientami, oparte na przemyślanej strategii wspierania ich biznesu. Pomagam firmom osiągać ich cele w obszarze nowych technologii. Pracuję przy wieloetapowych projektach, szybko adaptuje się do zmian – nie traktuje ich jako bariery, tylko jak ewolucję. Nie chodzę na skróty.

Motywuje mnie trójstronny sukces: klienta, kandydata oraz mój własny.

 

Mateusz Radecki

Senior Key Account Manager

kom.: +48 539 029 897

e-mail: mateusz.radecki@awareson.com

Specjalizacja

Zajmuję się profesjonalną obsługą kluczowych klientów Awareson. Buduję i utrzymuję relacje z najważniejszymi kontrahentami. Kreuję wizerunek firmy, dzięki wysokiej jakości obsłudze klienta.

W pracy motywuje mnie możliwość rozwoju, zdobywanie nowych umiejętności. Bardzo ważny jest dla mnie work-life balance. Hobbistycznie koduję w Javie i interesuję się cyberbezpieczeństwem.

Aneta Szarow

Key Account Manager

kom: +48 532 919 332

e-mail: aneta.szarow@awareson.com

Specjalizacja

Moje działania są skierowane na zapewnienie naszym Klientom wyspecjalizowanych konsultantów IT, w szczególności w obszarze Salesforce. Mam blisko 20 lat doświadczenia we wspieraniu biznesu w zakresie rozwoju usług IT i chętnie dzielę się zdobytą w tym czasie wiedzą.

W pracy motywuje mnie współpraca z ciekawymi ludźmi oraz możliwość budowania partnerskich relacji z klientami.

Anna Dobosz

Delivery Manager

kom: +48 532 919 135

e-mail: anna.dobosz@awareson.com

Specjalizacja

Jestem pierwszą linią wsparcia dla naszych specjalistów IT/SAP. Wspieram ich w razie pytań w trakcie trwania projektu i ewentualnych problemów. Pomagam przedłużyć kontrakt i dopasować do specjalisty kolejny projekt. Jestem też w kontakcie z klientami, u których realizujemy kontrakty.

Motywuje mnie uczenie się nowych rzeczy, poszerzanie swoich horyzontów, posiadanie wpływu na rozwój firmy i rozwijanie relacji międzyludzkich.

Ewelina Kędzierska

Business Consultant

kom.: +48 539 601 293

e-mail: ewelina.kedzierska@awareson.com

Specjalizacja

Pomagam klientom znaleźć perełki na rynku pracy a kandydatom wymarzonego pracodawcę. Specjalizuję się w rekrutacjach w obszarze software development.

Do pracy motywuje mnie rozwój osobisty, możliwość zdobycia cennego doświadczenia a także zdobycia nowych umiejętności. Od zawsze wiedziałam, że chcę aby moja praca była związana z pomocą innym i uważam, że praca w rekrutacji taka właśnie jest.

Joanna Supryk

Team Leader – IT Recruitment 180

mobile: +48 539 017 302

email: joanna.supryk@awareson.com

Specjalizacja

I am responsible for recruitment in the IT outsourcing model, matching the best IT experts to projects, and ensuring the effectiveness and efficiency of my team’s work. I propose the best solutions thanks to a deep understanding of the needs of clients and candidates.

I am well acquainted with the Scandinavian job market and speak Swedish, German, and English. I am motivated by passionate people, good energy, a common goal, and teamwork. I am fascinated by the agile approach and its use not only in project management but also in the HR field or in daily life for efficient adaptation to changes.

Magdalena Rybicka

Business Consultant – IT Recruitment 180

kom: +48 692 128 802

e-mail: magdalena.rybicka@awareson.com

Specjalizacja

Zajmuje się rekrutacjami IT – to w nich się specjalizuję, ale coraz częściej podejmuję się też rekrutacji w obszarze SAP.

Motywuje mnie wizja skutecznego „zamykania” projektów rekrutacyjnych, po których zarówno kandydat, jak i klient są zadowoleni. Poza tym motywacją są dla mnie nowe projekty i typy stanowisk, które pozwalają mi poszerzać kompetencje i zwiększać wiedzę o IT.

Julia Mitiakova

Business Consultant – IT Recruitment 180

kom: +48 881 084 102

e-mail: julia.mitiakova@awareson.com

Specjalizacja

Jestem rekruterką 180 stopni i odpowiadam za rekrutację specjalistów SAP. Rekrutacją zajmuję się od 5 lat, a w SAP specjalizuję się do roku. Wspieram rozwój kariery developerów ABAP, konsultantów funkcjonalnych i managerów w obszarze SAP. Dotąd prowadziłam głównie międzynarodowe projekty, głównie dla firm z Europy (Luksemburg, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Finlandia, Czechy, Łotwa, Litwa).

Motywują mnie efekty pracy – szczególnie kiedy osiągam sukces w rzadkim obszarze.

Katarzyna Jędrzejczak

Business Administration Manager

kom.: +48 608 285 245

e-mail: katarzyna.jedrzejczak@awareson.com

Specjalizacja

Opiekuję się biurem i współpracownikami tak, aby nie przejmowali się sprawami doczesnymi, tylko mogli skupić się na swojej pracy w miłej atmosferze i otoczeniu.

Satysfakcję przynosi mi kończenie problematycznych i przedłużających się zadań. Najlepiej sprawdzam się w sytuacjach, w których mam ciszę, komplet danych i mogę robić swoje od początku do końca, bez przerywania. Lubię tabelki.

Karolina Michalik

Account Payable Specialist

kom: +48 608 265 245

e-mail: karolina.michalik@awareson.com

Specjalizacja

W firmie jestem odpowiedzialna za wszelkie kwestie z zakresu finansów oraz księgowości. Jestem pierwszą osobą do kontaktu jeśli chodzi o obsługę faktur sprzedażowych i kosztowych. Odpowiadam również za kompleksową współpracę z biurem księgowym. Zajmuję się także weryfikacją i pozyskiwaniem niezbędnych informacji dotyczących faktur.

W pracy lubię być osobą perfekcyjną, skupiającą się na każdym detalu, tak aby szybko zauważyć jakieś nieścisłości. Moją motywacją jest to, że uwielbiam szybko rozwiązywać wszystkie problemy i odnaleźć odpowiednie rozwiązanie, tak aby każda że stron był zadowolona.

Marek Janicki

Digital Marketing Expert

kom: +48 881 094 412

e-mail: marek.janicki@awareson.com

Specjalizacja

Opiekuję się stroną internetową. Dbam o jej widoczność w naturalnych wynikach wyszukiwania. Prowadzę płatne kampanie reklamowe w Internecie. Zajmuję się wysyłką newsletterów.

Motywuje mnie odpowiednie dobranie kanałów ruchu, tak, żeby jego jakość była możliwie najwyższa, a efekty satysfakcjonujące.