Jesteśmy firmą doradczą, która specjalizuje się w outsourcingu usług technologicznych oraz rekrutacjach IT i rekrutacjach SAP.

Działamy na rynku od 5 lat, a nasz zespół ma kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dla biznesu technologicznego, budowaniu zespołów specjalistów IT i SAP oraz dostarczaniu firmom w Polsce i na świecie nowoczesnych kompetencji.

Założyciele firmy pracowali w największych brytyjskich agencjach rekrutacyjnych i to właśnie z tego rynku czerpiemy najlepsze inspiracje w obsłudze kandydatów i klientów. Obecnie Awareson zatrudnia 120 osób, z doświadczeniem w największych krajowych i międzynarodowych firmach technologicznych, skupiających się przede wszystkim na jakości i szybkości w działaniu.

Specjalistyczna firma doradcza IT/SAP

Dla nas oznacza to, że szyjemy rozwiązania na miarę i do każdego klienta i specjalisty IT/SAP podchodzimy indywidualnie.

Kilka ważnych faktów o naszym doświadczeniu:

 • 150+ projektów z obszaru transformacji cyfrowej, w których braliśmy udział
 • 400+ rekrutacji na etat i w modelu body leasing w ciągu ostatnich 5 lat
 • 4 zespoły doradców biznesowych i konsultantów wyspecjalizowanych w obszarach technologicznych: SAP, Software Development, Cloud Computing, Data Science
 • dostawca dla największych na świecie klientów końcowych Global Fortune 500 z branż: FMCG, produkcyjnej, nowych technologii, energetycznej, biotechnologicznej, motoryzacyjnej oraz firm konsultingowych BIG4 oraz producentów oprogramowania
 • 40 tys. unikatowych kandydatów w bazie
 • prędkość działania – zespół stworzony w 10-20 dni, doświadczony kontraktor przedstawiony do projektu w 24-48 godzin, zweryfikowany specjalista IT/SAP na umowę o pracę zarekomendowany klientowi w 5-7 dni roboczych

Nasze wartości

jako partnera biznesowego i pracodawcy

Wewnątrz naszej firmy i we współpracy z Klientami kierujemy się wartościami,
w które wierzymy.

Pozwalają nam one zachować naszą tożsamość, być
świetnym pracodawcą i dostawcą usług.

Sprawdź czym kierujemy się w naszej pracy. Ciekawe,
czy mamy podobne podejście!?

JESTEŚMY OTWARCI
 • mamy swoje zdanie i szanujemy zdanie innych
 • przyjmujemy i dajemy feedback
 • mówimy prawdę, niezależnie od okoliczności
 • nie zamiatamy pod dywan
 • ubieramy się tak jak nam wygodnie
JESTEŚMY FAIR
 • traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani
 • nie oceniamy
 • pytamy, nie zakładamy
 • potrafimy docenić, mówimy: dziękuję
 • umiemy przyznać się do błędu i powiedzieć: przepraszam
JESTEŚMY
EKSPERTAMI
 • ciągle poszerzamy wiedzę
 • dzielimy się nią z kolegami
 • …i z klientami (edukujemy rynek)
 • doradzamy klientom najlepsze dla nich rozwiązania
 • szanujemy naszą konkurencję i uczymy się od niej
JESTEŚMY
ODPOWIEDZIALNI
 • dotrzymujemy danego słowa
 • nie obiecujemy więcej, niż możemy dać
 • mamy na uwadze konsekwencje swoich działań i decyzji
GRAMY NA WYNIK
 • jesteśmy systematyczni
 • siejemy dziś, by zebrać jutro
 • jesteśmy wytrwali, bo nie zawsze udaje się za pierwszym razem 🙂
 • szukamy rozwiązań, nie problemów
 • udzielamy wsparcia zespołowi i nie boimy się prosić o nie.

jak działamy?

dopasowanie to jest coś na co zwracamy szczególną uwagę

jesteś Klientem?

Zrobimy wszystko, aby nasi kandydaci nie tylko świetnie pasowali do Twoich projektów, ale zadbamy też o to, by spełnili wszystkie Twoje wymogi kompetencyjne. W kandydatach, których Ci zaoferujemy ważny jest dla nas nie tylko talent, stawiamy też na cechy miękkie, takie, które pozwolą odnaleźć się kandydatom w Twojej firmie.

jesteś Kandydatem lub Kandydatką?

Pomożemy Ci znaleźć pracę, która pomoże Ci się rozwijać i żyć po swojemu. Zadbamy o cały proces kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Zależy nam, aby oszczędzać Twój czas. Nasi rekruterzy poprowadzą Cię przez cały proces i na bieżąco będą informować Cię o jego przebiegu.

Specjalizujemy się obszarze IT i SAP a nasza praca jest czymś co naprawdę lubimy. Chcemy być coraz lepszymi, bez przerwy się uczymy, by podnosić standardy naszej pracy z Tobą.

Właśnie dlatego bardzo inwestujemy w badania i analizy rynku, regularnie się szkolimy, bierzemy udział w konferencjach i warsztatach.

dlaczego my?

podejście

Posiadamy szeroki wachlarz projektów w ramach Outsourcingu usług IT, a dzięki naszej wiedzy technicznej i wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy świadomi jakie umiejętności oraz stopień zaangażowania danego specjalisty wymagane są w konkretnej fazie projektu.

Z naszym wsparciem zatrudnisz dokładnie takie osoby, jakich w danym momencie potrzebujesz do wykonania działania lub trafisz do projektu, który pozwoli Ci się rozwijać i żyć po swojemu w czasie wolnym od pracy.

elastyczne modele współpracy

Zatrudniamy specjalistów w ramach różnych modeli współpracy, takich jak: Body Leasing, Usługi Zarządzane (Managed Services), Rekrutacja pracowników stałych czy Organizowanie całych zespołów (Team Leasing).

Rekrutujemy dla firm różnych rozmiarów w różnych branżach – od FMCG, przez firmy produkcyjne, farmaceutyczne do firm motoryzacyjnych.

relacje

Stawiamy na trwałe relacje. Jesteśmy w stałym kontakcie z kandydatami, aktualizując na bieżąco ich status i badając ich zadowolenie z aktualnych projektów. Dzięki bliskiemu, stałemu kontaktowi wiemy nie tylko w którym kierunku chcą się dalej rozwijać, ale także jakie plany zawodowe i prywatne mają w swoim życiu. To pozwala nam być lepszymi doradcami i pomagać im osiągać sukcesy.

Firmom, które z nami współpracują dajemy gwarancję zrozumienia branży i potrzeb przy każdym projekcie IT i SAP. Dowozimy, budujemy trwałą więź z klientem, tak aby miał w nas partnera i doradcę w nawet najtrudniejszych, rekrutacyjnych sytuacjach.

indywidualność i wiedza

Nasi rekruterzy posiadają wiedzę techniczną z obszaru, którym się zajmują. Dzięki temu zarówno z kandydatami, jak i klientami rozmawiamy językiem ich potrzeb, które doskonale umiemy rozpoznać i zrozumieć.

Szukamy rozwiązań, do każdego projektu i partnera podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Twoim sukcesie i dobrych doświadczeniach. Kiedy znowu będziesz szukać zmian, projektów czy kandydatów, chcemy być pierwszymi, z którymi się skontaktujesz.

zespół

Anna
Szczepowska

Mariusz
Bąk

Karol
Cieślukowski

Dorota
Andrzejewska

Piotr
Aftewicz

Anna
Dobosz

Marcin
Szewczuk


Agata
Paliwoda

Aneta
Szarow

Żaneta
Rembisz

Mateusz
Radecki

Łukasz
Dąbrowski

Radosław
Boniecki

Anna
Jaglińska-Prawdzik

Maja
Wojciechowska

Katarzyna
Jędrzejczak

Julia
Daniszewska

Natalia
Młynarska

Joanna
Supryk

Maria
Nachtygal

Magdalena
Rybicka

Klaudia
Dąbkowska

Karolina
Matulka

Marta
Prudel-Hankus

Karolina
Zaniewska

Ewelina
Kędzierska

Julia
Mitiakova

Marianna
Żurek

Patrycja
Cichocka

Marek
Janicki

Anna Szczepowska

CEO

kom.: +48 537 503  307

e-mail: anna.szczepowska@awareson.com

Specjalizacja

Jestem założycielką i współwłaścicielką Awareson. Odpowiadam za prowadzenie firmy oraz strategię jej rozwoju.

Tworzenie firmy daje mi mnóstwo satysfakcji i jest moją ogromną pasją. Chcę, by ludziom dobrze pracowało się w Awareson, by klienci otrzymywali najwyższą jakość usług wg najlepszych standardów. Jestem nastawiona na rezultat. Kocham moją pracę!

Mariusz Bąk

Business Development

kom.: +48 537 503 705

e-mail: mariusz.bak@awareson.com

Specjalizacja

Jestem założycielem i współwłaścicielem Awareson. Odpowiadam za rozwój firmy i nowe możliwości biznesowe. Uczę konsultantów 360° sprzedaży usług headhunterskich i zdobywania nowych Klientów.

Jestem skrupulatny. Lubię znać wszystkie możliwe rozwiązania i ich konsekwencje. Można na mnie polegać.

Karol Cieślukowski

Managing Director

kom.: +48 606 459 753

e-mail: karol.cieslukowski@awareson.com

Specjalizacja

Zarządzam firmą od strony operacyjnej i administracyjnej. Zajmuję się obszarem finansowym oraz wspieram projekty sprzedażowe.

Lubię usprawniać! Uszczęśliwia mnie szukanie rozwiązań dla nawet najbardziej zawiłych i skomplikowanych zadań i procesów.

Dorota Andrzejewska

Head of IT Recruitment & Client Experience

kom.: +48 606 848 824

e-mail: dorota.andrzejewska@awareson.com

Specjalizacja

Jestem ekspertem w obszarze rekrutacji IT i rynku pracy. Od kilkunastu lat łączę ekspertów IT z organizacjami, które pozwalają im wykorzystać swój potencjał i wzrastać w strukturach firmy realizując nawet najbardziej wymagające cele biznesowe. W Awareson zajmuję się wspieraniem zespołu sprzedażowego, konsultantów 360 i rekruterów IT. Dbam, aby proces pozyskiwania talentów w świecie IT był wyjątkowy, efektywny i skuteczny z punktu widzenia klientów i kandydatów. Działam jako biznesowy doradca dla Klientów – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Motywuje mnie praca z ludźmi. Wierzę w efekt synergii. Stoję na straży wysokiej etyki zawodu konsultanta/ sprzedawcy usług rekrutacyjnych/ rekrutera IT.

Piotr Aftewicz

Head of Delivery

kom: +48 730 888 846

e-mail: piotr.aftewicz@awareson.com

Specjalizacja

Mam ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami IT, projektami i produktami hi-tech, a technologia i zarządzanie to moje pasje.

Wspieram rozwój i działania strategiczne Awareson oraz nadzoruję utrzymanie realizowanych kontraktów outsourcingowych, realizację usług typu Managed Services. Wspieram technicznie proces ofertyzacji (Koncepcja – Wycena – Realizacja i koordynuję projekty wewnętrzne.

Anna Dobosz

Delivery Manager

kom: +48 532 919 135

e-mail: anna.dobosz@awareson.com

Specjalizacja

Jestem pierwszą linią wsparcia dla naszych specjalistów IT/SAP. Wspieram ich w razie pytań w trakcie trwania projektu i ewentualnych problemów. Pomagam przedłużyć kontrakt i dopasować do specjalisty kolejny projekt. Jestem też w kontakcie z klientami, u których realizujemy kontrakty.

Motywuje mnie uczenie się nowych rzeczy, poszerzanie swoich horyzontów, posiadanie wpływu na rozwój firmy i rozwijanie relacji międzyludzkich.

Marcin Szewczuk

Head of Growth

kom.: +48 504 433 651

e-mail: marcin.szewczuk@awareson.com

Specjalizacja

Kreuję i rozwijam rozwiązania dla firm IT w Polsce i na świecie. Od ponad 10 lat organizuje przedsięwzięcia i procesy IT – od oceny ich potencjału, przez planowanie budżetu, po szczegóły realizacji. W Awareson odpowiadam za dział jakościowych projektów outsourcingowych IT oraz rozwój firmy.

Motywują mnie efekty pracy, mojej własnej i mojego zespołu. Jestem wizjonerem skupionym na działaniu. Łatwo nawiązuję nowe relacje biznesowe, bo rozumiem potrzeby klientów i wiem, jak sprawić, żeby ich projekty zakończyły się sukcesem.

Agata Paliwoda

Key Account Manager

kom.:+48 539 029 201

e-mail:agata.paliwoda@awareson.com

 

Specjalizacja

Odpowiadam za nowe produkty i usługi IT – w tym SAP – dla międzynarodowych klientów. Mam ponad 8 lat doświadczenia we wpieraniu biznesu w obszarze nowych technologii. Buduję trwałe relacje z klientami, oparte na przemyślanej strategii wspierania ich biznesu. Pomagam firmom osiągać ich cele w obszarze nowych technologii. Pracuję przy wieloetapowych projektach, szybko adaptuje się do zmian – nie traktuje ich jako bariery, tylko jak ewolucję. Nie chodzę na skróty.

Motywuje mnie trójstronny sukces: klienta, kandydata oraz mój własny.

 

Aneta Szarow

Key Account Manager

kom: +48 532 919 332

e-mail: aneta.szarow@awareson.com

Specjalizacja

Moje działania są skierowane na zapewnienie naszym Klientom wyspecjalizowanych konsultantów IT, w szczególności w obszarze Salesforce. Mam blisko 20 lat doświadczenia we wspieraniu biznesu w zakresie rozwoju usług IT i chętnie dzielę się zdobytą w tym czasie wiedzą.

W pracy motywuje mnie współpraca z ciekawymi ludźmi oraz możliwość budowania partnerskich relacji z klientami.

Żaneta Rembisz

Key Account Manager

kom: +48 662 267 077

e-mail: zaneta.rembisz@awareson.com

Specjalizacja

Wspieram firmy IT oraz z działami IT w rozwoju projektów z obszaru software development, szczególnie w zakresie outsourcingu kompetencji, body leasingu oraz managed services. Moje doświadczenie w sprzedaży, zarządzaniu oraz negocjacjach pozwala mi budować długotrwałe, partnerskie relacje, w których dążę do wypracowania rozwiązania win-win.

Mam jasno wyznaczony cel, a moją motywacją jest nieustanny rozwój, dzięki temu jestem otwarta na zmiany i ambitna. Inspirują mnie ludzie, szczególnie ci, dla których ograniczenia nie istnieją.

Mateusz Radecki

Key Account Manager

kom.: +48 539 029 897

e-mail: mateusz.radecki@awareson.com

Specjalizacja

Zajmuję się profesjonalną obsługą kluczowych klientów Awareson. Buduję i utrzymuję relacje z najważniejszymi kontrahentami. Kreuję wizerunek firmy, dzięki wysokiej jakości obsłudze klienta.

W pracy motywuje mnie możliwość rozwoju, zdobywanie nowych umiejętności. Bardzo ważny jest dla mnie work-life balance. Hobbistycznie koduję w Javie i interesuję się cyberbezpieczeństwem.

Łukasz Dąbrowski

Account Manager – Software Development

kom: +48 662 267 121

e-mail: lukasz.dabrowski@awareson.com

Specjalizacja

Zajmuję się outsourcingiem IT w obszarze Software Development – wspieram firmy w rozwoju ich zespołów IT. Partnerzy biznesowi cenią moją wiedzę na temat nowych technologii, głównie w tematyce Cloud (szczególnie Azure), DevOps i Big Data. Pomagam im lepiej diagnozować to, jakich konkretnie kompetencji IT potrzebują w danym projekcie i jak skutecznie przedstawić ofertę kandydatom.

W branży IT pracuję blisko 10 lat. Motywuje mnie sukces mojego klienta.

Radosław Boniecki

Key Account Manager - SAP

kom: +48 787 027 102

e-mail: radoslaw.boniecki@awareson.com

Specjalizacja

W Awareson jestem odpowiedzialny za obszar SAP consulting. Wspieram polskich i międzynarodowych klientów w skutecznym wykorzystaniu outsourcingu SAP, szczególnie w obszarze body leasing. Mam 14-letnie doświadczenie w rozwijaniu biznesu w sektorze MŚP oraz enterprise. Pracowałem z technologiami Big Data, produktami opartymi o AI oraz Machine Learning.

W pracy ważny jest dla mnie „team spirit”. Lubię pracować z ludźmi, zawsze szukam w nich tego, co najlepsze.

Anna Jaglińska-Prawdzik

Head od Marketing

kom.: +48 532 605 820

e-mail: anna.jaglinska@awareson.com

Specjalizacja

Opowiadam historię naszej firmy. Jestem odpowiedzialna za wizerunek Awareson m.in. PR, marketing, employer branding i media społecznościowe. Sprawiam, że ludzie dowiadują się o naszych arcyciekawych projektach.

Sprawia mi radość, kiedy dzięki mojej pracy ludzie odkrywają swoje nowe talenty i ryzykują, żeby się rozwijać.

Maja Wojciechowska

HR Business Partner

kom: +48 539 600 903

e-mail: maja.wojciechowska@awareson.com

Specjalizacja

Pracuję z ludźmi i dbam żeby czuli się u nas jak najlepiej. Zarządzam rekrutacją wewnętrzną, onboardingiem, benefitami i dbam o dobrą atmosferę.

Energii do pracy dodaje mi odpowiednia muzyka i śmiech w biurze.

Katarzyna Jędrzejczak

Business Administration Manager

kom.: +48 608 285 245

e-mail: katarzyna.jedrzejczak@awareson.com

Specjalizacja

Opiekuję się biurem i współpracownikami tak, aby nie przejmowali się sprawami doczesnymi, tylko mogli skupić się na swojej pracy w miłej atmosferze i otoczeniu.

Satysfakcję przynosi mi kończenie problematycznych i przedłużających się zadań. Najlepiej sprawdzam się w sytuacjach, w których mam ciszę, komplet danych i mogę robić swoje od początku do końca, bez przerywania. Lubię tabelki.

Julia Daniszewska

Junior Administration Specialist

kom: +48 539 260 032

e-mail: julia.daniszewska@awareson.com

Specjalizacja

Odpowiadam za utrzymanie płynności procesów archiwizacji dokumentacji, raportowanie i płynny przepływ informacji w firmie, a także sprawne funkcjonowanie biura. Mam doświadczenie we wspieraniu księgowości.

Do pracy motywują mnie ludzie i ich pozytywna energia. Pasjonuje mnie usprawnianie komunikacji wewnętrznej. Uwielbiam pracować z Canvą.

Natalia Młynarska

Bussiness Administration Specialist

kom: +48 539 260 248

e-mail: natalia.mlynarska@awareson.com

Specjalizacja

Odpowiadam za kompleksową administrację firmy. Do moich obowiązków, należy także opieka nad umowami i zamówieniami, a w tym zakresie współpracuję z kontraktorami oraz klientami. Poza tym organizuję wewnętrzne eventy.

W swojej pracy patrzę na cały proces powierzonego mi zadania, projektu. Cenię sobie feedback po wykonanej pracy. Ogromną satysfakcję sprawia mi dobry efekt końcowy. Prywatnie i zawodowo jestem osobą bardzo energiczną, co sprawia, że uśmiecham się na widok ludzi i sama często widzę uśmiechy wokół siebie. Uwielbiam pracę w zespole.

Joanna Supryk

Team Leader – IT Recruitment 180

kom: +48 539 017 302

e-mail: joanna.supryk@awareson.com

Specjalizacja

Odpowiadam za rekrutacje w modelu outsourcingu IT, dopasowywanie najlepszych ekspertów IT do projektów, skuteczność i efektywność pracy swojego zespołu. Proponuję najlepsze rozwiązania dzięki głębokiemu zrozumieniu potrzeb klientów i kandydatów.

Dobrze znam skandynawski rynek pracy, mówię po szwedzku, niemiecku i angielsku. Motywują mnie ludzie z pasją, dobra energia, wspólny cel i praca zespołowa. Fascynuje mnie podejście zwinne i jego wykorzystanie nie tylko w zarządzaniu projektami, ale też w obszarze HR czy w codziennym życiu przy sprawnej adaptacji do zmian.

Maria Nachtygal

IT Business Consultant - IT Recruitment 180

kom: +48 600 530 122

e-mail: maria.nachtygal@awareson.com

Specjalizacja

Jestem rekruterką 180 w obszarze rekrutacji kontraktowych i specjalizuję się w zdobywaniu najlepszych specjalistów IT. Odpowiadam za dobór odpowiedniego projektu kandydatowi oraz przechodzę z nim przez większość procesu rekrutacji. Lubię nawiązywać z kandydatami partnerską relację oraz poznawać ich oczekiwania oraz motywację.

Do pracy motywuje mnie rozwój – doświadczenie kandydata często staje się moim doświadczeniem.

W pracy mam możliwość realizacji bardzo ciekawych projektów rekrutacyjnych, dzięki czemu mam dobrą orientację w tym, co dzieje się w IT i wiem, jakie projekty i rozwiązania w najbliższym czasie pojawią się na rynku. Bardzo cieszę się również, gdy konsultant jest zadowolony ze współpracy i mogłam mieć wpływ na jego ścieżkę kariery i nierzadko polepszenie sytuacji finansowej.

Magdalena Rybicka

Business Consultant – IT Recruitment 180

kom: +48 692 128 802

e-mail: magdalena.rybicka@awareson.com

Specjalizacja

Zajmuje się rekrutacjami IT – to w nich się specjalizuję, ale coraz częściej podejmuję się też rekrutacji w obszarze SAP.

Motywuje mnie wizja skutecznego „zamykania” projektów rekrutacyjnych, po których zarówno kandydat, jak i klient są zadowoleni. Poza tym motywacją są dla mnie nowe projekty i typy stanowisk, które pozwalają mi poszerzać kompetencje i zwiększać wiedzę o IT.

Klaudia Dąbkowska

Senior Business Consultant – IT Recruitment 180

kom: +48 882 550 530

e-mail: klaudia.dabkowska@awareson.com

Specjalizacja

Specjalizuję się w rekrutacjach w obszarze SAP na kontrakty. W rekrutacji pracuję już ponad 7 lat, z czego od 3 zajmuje się rekrutacją IT. Oprócz SAP mam też wiedzę z zakresu Software Development, sama jestem też testerką z certyfikatem ISTQB. Mam doświadczenie w realizowaniu zleceń dla polskich i międzynarodowych firm.

Motywuje mnie możliwość rozwoju i poszerzania własnych horyzontów.

Karolina Matulka

Associate Business Consultant - SAP Recruitment

kom.: +48 728 378 859

e-mail: karolina.matulka@awareson.com

Specjalizacja

Jestem konsultantką 360 – zajmuję się rekrutacją od strony Kandydata i Klienta. Specjalizuje się w zatrudnianiu specjalistów SAP – głównie na etaty, choć mam też bogate doświadczenie w rekrutacjach kontraktorów, o których wciąż dbam.

Traktuję swój zawód jako pewnego rodzaju misję. Uważam, że dobra praca to ważny element życia i cieszę się, że pomagam ludziom w budowaniu ich kariery. Lubię też obcować z biznesem, a na co dzień mam możliwość współpracy z ciekawymi, rozwijającymi się, często globalnymi firmami. Najbardziej motywuje mnie, kiedy znajduję dobrych  Kandydatów na niszowe stanowiska, a wszystkie strony procesu rekrutacji są zadowolone.

Marta Prudel-Hankus

Head of Perm

kom: +48 539 604 017

e-mail: marta.prudel@awareson.com

Specjalizacja

Kieruję działem rekrutacji stałych w Awareson nadzorując wszystkie wertykale technologiczne; SAP, Software Development, Security, Business Intelligence & Big Data. Mój zespół pracuje w modelu 360, czyli nadzoruje cały proces rekrutacyjny zarówno pod stronie kandydata jak i klienta. Sama specjalizuję się w rekrutacjach na stanowiska dyrektorskie i managerskie w IT.

Lubię ambitne projekty. Motywuje mnie trójstronny sukces.

Karolina Zaniewska

Business Consultant – SAP Recruitment

kom: +48 539 600 147

e-mail: karolina.zaniewska@awareson.com

Specjalizacja

W Awareson zajmuję się rekrutacjami w obszarze SAP w modelu 360 (cały proces rekrutacji od kandydata po klienta, od CV do umowy).

Motywuje mnie satysfakcja z pomocy innym w odnalezieniu lepszej pracy. Ponadto lubię nawiązywać i pielęgnować relacje międzyludzkie. Wreszcie coś, co sprawia mi szczególną satysfakcję i bardzo motywuje do pracy, to coraz więcej kobiet, które podejmują pracę w IT.

Ewelina Kędzierska

Business Consultant - IT Recruitment 180

kom.: +48 539 601 293

e-mail: ewelina.kedzierska@awareson.com

Specjalizacja

Pomagam klientom znaleźć perełki na rynku pracy a kandydatom wymarzonego pracodawcę. Specjalizuję się w rekrutacjach w obszarze software development.

Do pracy motywuje mnie rozwój osobisty, możliwość zdobycia cennego doświadczenia a także zdobycia nowych umiejętności. Od zawsze wiedziałam, że chcę aby moja praca była związana z pomocą innym i uważam, że praca w rekrutacji taka właśnie jest.

Julia Mitiakova

Business Consultant – IT Recruitment 180

kom: +48 881 084 102

e-mail: julia.mitiakova@awareson.com

Specjalizacja

Jestem rekruterką 180 stopni i odpowiadam za rekrutację specjalistów SAP. Rekrutacją zajmuję się od 5 lat, a w SAP specjalizuję się do roku. Wspieram rozwój kariery developerów ABAP, konsultantów funkcjonalnych i managerów w obszarze SAP. Dotąd prowadziłam głównie międzynarodowe projekty, głównie dla firm z Europy (Luksemburg, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Finlandia, Czechy, Łotwa, Litwa).

Motywują mnie efekty pracy – szczególnie kiedy osiągam sukces w rzadkim obszarze.

Marianna Żurek

Associate Business Consultant - IT Recruitment

kom: +48 692 128 323

e-mail: marianna.zurek@awareson.com

Specjalizacja

W Awareson zajmuję się procesem rekrutacyjnych w modelu 360 – od pozyskania projektu, poprzez budowanie partnerskich relacji z Klientem, zrozumienie jego potrzeb oraz doradztwo w obszarze rynku IT&SAP, aż po znalezienie specjalistów idealnie dopasowanych do danego projektu. Dzięki temu czerpię satysfakcję z możliwości rozwoju firm oraz specjalistów IT&SAP, a przy tym poszerzaniu własnej wiedzy na temat tego rynku.

Motywują mnie nowe wyzwania, nieszablonowe projekty oraz odkrywanie tego co nieoczywiste.

Patrycja Cichocka

Business Consultant - Software Development Recruitment

kom: +48 787 027 106

e-mail: patrycja.cichocka@awareson.com

Specjalizacja

W pracy bazuję na zrozumieniu potrzeb klienta oraz specjalisty IT, dzięki czemu wspieram firmy w budowaniu zespołów IT, a specjalistów w odnalezieniu idealnego dla siebie miejsca pracy. Odpowiadam za rekrutacje w obszarze software development. Dzięki znajomości rynku oraz technologii prowadzę przez proces zatrudnienia, od analizy potrzeb obu stron po rozpoczęcie współpracy.

Motywują mnie wyzwania i rozwój. Zadowolenie klientów oraz kandydatów powoduje, że wierze we wspólny sukces, a to najlepsze paliwo.

Marek Janicki

Digital Marketing Expert

kom: +48 881 094 412

e-mail: marek.janicki@awareson.com

Specjalizacja

Opiekuję się stroną internetową. Dbam o jej widoczność w naturalnych wynikach wyszukiwania. Prowadzę płatne kampanie reklamowe w Internecie. Zajmuję się wysyłką newsletterów.

Motywuje mnie odpowiednie dobranie kanałów ruchu, tak, żeby jego jakość była możliwie najwyższa, a efekty satysfakcjonujące.