body leasing

Outsourcing IT wspiera Cię w trudnych sytuacjach. Kiedy masz za mało specjalistów do nowego projektu, kiedy potrzebujesz chwilowo “na wczoraj” zwiększyć zespół lub w okresie urlopowym, kiedy Twoi pracownicy przebywają poza biurem.

Awareson jest w stałym kontakcie ze zweryfikowanymi specjalistami o doskonałej reputacji i wysokich zdolnościach adaptacyjnych. W modelu Body Leasing znajdziemy dla Ciebie pracowników na wskazany przez Ciebie czas, we wspólnie zdefiniowanych obszarach technologicznych i projektowych. W ten sposób zyskasz dostęp do wiedzy i narzędzi, których potrzebujesz tu i teraz.

W modelu Body Leasing zakontraktowaliśmy już ponad 1000 specjalistów – jesteśmy w tej dziedzinie ekspertami.

W modelu Body Leasing Kandydaci współpracują z nami na czas określony. To my negocjujemy z nimi warunki umowy, które zagwarantują Ci udaną współpracę. W tym modelu możesz skoncentrować się na optymalizacji kosztów i elastyczności współpracy, sprawnie reagując na zmiany w Twojej firmie i projektach.

W tym modelu nie angażujesz swojego zespołu w proces rekrutacji. Do Ciebie należy tylko weryfikacja i akceptacja zgłoszonej liczby przepracowanych godzin przez naszego specjalistę. Cała reszta należy do nas.

team leasing

Jeżeli potrzebujesz całego zespołu specjalistów, który zrealizuje Twój projekt lub wesprze go określonymi kwalifikacjami, świetnie trafiłeś. Pomożemy Ci stworzyć drużynę, która zrealizuje każdą Twoją potrzebę. W zależności od Twoich wymagań, zespół może pracować w Twoim biurze, zdalnie lub w zorganizowanym przez nas miejscu. Mamy duże doświadczenie w realizacji projektów w modelu Team Leasing. Umiemy precyzyjnie dobrać zespół skompletowany do potrzeb Twojego biznesu.

rekrutacje stałe

Poszukujesz Specjalisty IT na etat, ale Twoje działania rekrutacyjne nie przynoszą efektów? Oddaj je nam! Zamkniemy Twoje otwarte wakaty szybko i sprawnie, rekomendując Tobie sprawdzonych, doświadczonych specjalistów ze wskazanymi przez Ciebie kompetencjami, w założonym czasie i budżecie.

Opowiedz nam o swoich potrzebach, powiedz jaką masz ofertę dla Kandydatów, opowiemy Tobie jak pomożemy Tobie znaleźć najlepszego pracownika W biznesie gramy fair i jeśli wiemy, że Twoje wymagania będą zbyt wysokie lub Twoja oferta nie spełni oczekiwań Kandydatów zaproponujemy Ci rozwiązanie. Dzięki naszemu doświadczeniu w realizacji procesów rekrutacyjnych na wysoko wykwalifikowane stanowiska IT posiadamy unikalną wiedzę rynkową, którą możesz wykorzystać do stworzenia atrakcyjnej oferty na niezwykle wymagającym rynku kandydata.

usługi zarządzane / managed services

Ten model współpracy zakłada przejęcie od Ciebie konkretnych całościowych procesów: testowania, zarządzania systemami i aplikacjami oraz obsługi i wsparcia użytkowników w ramach Service Desk’u.

Dzięki standardom ITIL oraz przejrzystemu i rzetelnemu procesowi rekrutacyjnemu, zatrudniani przez nas specjaliści osiągają imponujące wyniki KPI (w ramach umów SLA). Przejmiemy utrzymanie środowisk i obszarów, które nam wskażesz, bez straty dla ciągłości Twojego procesu biznesowego.

W zależności od Twoich wymagań zespół może pracować zdalnie, w Twoim biurze lub w zorganizowanym przez nas miejscu. To model, który pozwala na znaczącą optymalizację kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości.

klienci o nas

Mateusz Woźniak

JavaScript Developer, Team Leader

Mariusz is very kind and communicative person. He helped me to find a great job and guided me through the recruitment process. What’s more he knows a lot about IT related subjects so speaking with him doesn’t makes you sure that he knows who he’s looking for. I definetely recommend him.

Paweł Petrykowski

SAP consultant

Katarzyna communicates transparently so that I felt comfortable and knew my situation during the
whole recruitment process. She also continues her attention during the contract’s period to gather
feedback and maintain good relations between all the parties. The contractual obligations are perfectly
realized. I am happy to recommend Katarzyna and AWARESON if you seek a realiable partner to support
development of your career.

Piotr Kula

Test Manager

I would like to sincerely recommend Mariusz as a recruiter and a contract negotiator. I was a client of Mariusz during my talks with current partner and it was a really good experience. The process went smoothly and without any problems. He has demonstrated integrity and worked his best to satisfy both parties. If You are looking for a person that has a great personality, is open-minded and gets the job done, You will not be disappointed with Mariusz. Truly recommend and wish him all the best in his future plans realization.

Rafał Roch

EAI / SOA Architect, TIBCO Certified Professional

Mariusz recruited me for Roche and it was a great experience: he’s very honest, giving a candidate great feedback at every stage of the process. He cares about his candidate best interest to the point where it feels like working with career advisor, not just recruiter. I always find the offers that he sends me interesting and well suited to my skills, which is more than can be said about most recruiters.

Robert Nowak

Technical Team Leader, Java Architect and Developer

Mariusz did great work showing me new oportunities I could achieve – and I’m really happy I followed his advice and started a contract under his guidance. Each time contract renewal or alteration was to happen, Mariusz was really helpful and made the process as simple as possible. Work aside, I was also really happy to socialise with him on one of the business trips – a great guy you want to work with!

Tomasz Lewicki

SAP Senior Functional Consultant – SD, LE, MM, Integration
SAP Solution Architect – SCM Logistics distribution
SAP Senior Technical Project Manager

Niniejszym rekomenduję Panią Annę Szczepowską (firma Awareson) jako zaufanego partnera w rekrutacji wysoko wykwalifikowanych kadr dla projektów wdrożeniowych SAP. Anna jako jedyna była w stanie zaproponować wyjątkowy model współpracy, który zapewnił zwrot z projektu dla dostawcy oraz był w pełni satysfakcjonujący dla klienta. I przyczynił się do sukcesu projektu. Od tego czasu stała się stopniowo moim podstawowym partnerem biznesowym w pozyskiwaniu projektów wdrożeniowych SAP dla rynku polskiego.

Robert Wasilewski

IT EMEA/CESS SAP Operations

L’Oréal Polska

W L’Oreal jesteśmy zadowoleni z owocnej współpracy z firmą Awareson w zakresie rekrutacji specjalistów SAP. Nasze potrzeby rekrutacyjne są świetnie adresowane przez Awareson z uwzględnieniem dopasowania kandydatów do specyficznych wymagań danego stanowiska. Jeśli chodzi o specjalistów zrekrutowanych dla nas, szczególnie cieszy nas bardzo dobra jakość pracy, którą realizują oraz zadowolenie odbiorców biznesowych z tej współpracy.