Pierwsze w Polsce badanie społeczności specjalistów SAP

umieszczono: 31.01.2023

Weź udział w pierwszym w Polsce badaniu społeczności specjalistów SAP.

Porównaj się z innymi ekspertami z branży.

Pomóż stworzyć obiektywny raport o pracy z SAP.

 

Pracujesz jako konsultant, deweloper lub inny specjalista przy systemie SAP? Daj się policzyć i weź udział w badaniu. Wypełnij anonimową ankietę na temat swojej pracy i doświadczenia. W zamian w maju dostaniesz wyniki badań wraz z opracowaniem.

Porównaj swoje wynagrodzenie z innymi ekspertami z branży. Dowiedz się w jakich obszarach warto się rozwijać w najbliższym czasie.

 

WYPEŁNIJ ANKIETĘ O SPOŁECZNOŚCI SAP

 

Jakich pytań możesz się spodziewać i co będzie zawierało opracowanie?

  • zapytamy o Twoje doświadczenie, moduły/rolę,
  • poprosimy o wskazanie Twojego przybliżonego wynagrodzenia i formy rozliczania z pracodawcami,
  • zapytamy o to w jaki sposób się rozwijasz.

Dlaczego przeprowadzamy to badanie?

Od 5 lat specjalizujemy się w budowaniu zespołów projektowych oraz rekrutacjach specjalistów SAP. Jesteśmy pod tym względem liderem na polskim rynku, mamy największą bazę specjalistów SAP i doświadczenie, i uznaliśmy, że czas najwyższy na takie badanie. Większość raportów rynkowych nie uwzględnia ekspertów SAP w swoich analizach. Postanowiliśmy je stworzyć i podzielić się wynikami tego badania.

Ile potrwa ankieta?

Udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zajmie ok. 5 minut.

Czy badanie jest anonimowe?

Tak, badanie jest w pełni anonimowe. Chcemy jednak podziękować za udział i podzielić się jego wynikiem. O Twój adres mailowy poprosimy po wypełnieniu ankiety w oddzielnym formularzu. Ten krok będzie nieobowiązkowy i nie jest powiązany z samą ankietą.

Kiedy powstanie raport z badania i co będzie zawierać?

Raport z badania wraz z opracowaniem wyślemy Ci w połowie maja. Powstanie na podstawie dwóch różnych badań – w tym tego, w którym bierzesz udział – oraz opracowań ekspertów SAP i rynku pracy w obszarze SAP.

Raport będzie bezpłatny.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ


Warning: Attempt to read property "term_id" on array in /home/klient.dhosting.pl/awrsnadmin/awareson.com/public_html/wp-content/themes/awareson/single.php on line 43